Systemy informatyczne

Planowanie zasobów przedsiębiorstwa - co to jest system ERP?

Planowanie zasobów przedsiębiorstwaZintegrowane systemy informatyczne ERP zostały stworzone z myślą o wszystkich przedsiębiorstwach - zarówno tych małych, średnich, jak i największych. Wykorzystywane są w wielu branżach, a dzięki swojej modułowej budowie z łatwością mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Więcej…

 

Wielofunkcyjne systemy przywoławcze

Systemy przywoławczeSystemy przywoławcze i przyzywowe w sanatoriach i domach opieki społecznej są bardzo pożytecznym narzędziem nie tylko dla pacjenta, ale także dla personelu.

Więcej…

   

Systemy CRM

CRMSystemy CRM. W każdej firmie, niezależnie od branży w jakiej działa, najważniejszy jest klient. Jego zadowolenie z jakości towaru oraz samej obsługi przekłada się na chęć skorzystania z tego, co dane przedsiębiorstwo ma do zaoferowania. Misją każdej firmy powinno być więc dbanie o zadowolenie odbiorców poprzez proponowanie wysokiej jakości produktów bądź usług.

Więcej…

 

Systemy informatyczne na co dzień

Użytkowe systemy informatycznePonieważ systemy informatyczne dotyczyć mogą wielu zróżnicowanych dziedzin bardzo często do ich tworzenia nie wystarczy zaangażowanie osób, które znają się na tworzeniu oprogramowania.

Więcej…