Sprzęt komputerowy

Netbooki i laptopy dla podróżujących

Laptop dla podróżującychJeśli dużo podróżujesz, na pewno wiesz, jak uciążliwym balastem bywa ciężki laptop. A gdyby tak mieć pod ręką lekkiego netbooka lub cienkiego notebooka, który nie zajmie dużo miejsca w plecaku i nie doda kilogramów w bagażu podręcznym? Sprawdź, jakie modele sprawdzą się w podróży!

Więcej…

 

Drukarka do fotografii - jaka powinna być? Czym się cechować?

Drukarka do fotografiiOsoby poszukujące prostej drukarki do dokumentów nie muszą za bardzo zastanawiać się nad jej parametrami, tym bardziej, jeśli planują rzadko z niej korzystać. W takiej sytuacji trzeba po prostu zwrócić uwagę na to, aby nie była zbyt droga, a jej koszt eksploatacji niewysoki. Inaczej to się przedstawia, jak potrzebujemy bardziej profesjonalnej drukarki - fotograficznej, aby drukować zdjęcia. O czym wiedzieć, jeśli nasz wybór ma być udany?

Więcej…

   

Laptop dla grafika - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Laptop dla grafikaKomputer jest podstawowym narzędziem pracy grafika, a obecnie stacjonarne urządzenia są coraz częściej zastępowane przez laptopy. By jednak zarówno jakość, jak i szybkość pracy była zadowalająca, przed zakupem konkretnego modelu, warto zwrócić uwagę na kilka jego parametrów.

Więcej…

 

Przemysłowe komputery i monitory

Komputery przemysłoweNowoczesne monitory i komputery przemysłowe charakteryzują się przede wszystkim bardzo szeroką gamą funkcjonalności oraz ogromną swobodą konfiguracji, dzięki czemu każdy użytkownik jest w stanie przygotować dla siebie odpowiedni sprzęt, który sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom.

Więcej…