Sprzęt komputerowy

Laptop dla grafika - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Laptop dla grafikaKomputer jest podstawowym narzędziem pracy grafika, a obecnie stacjonarne urządzenia są coraz częściej zastępowane przez laptopy. By jednak zarówno jakość, jak i szybkość pracy była zadowalająca, przed zakupem konkretnego modelu, warto zwrócić uwagę na kilka jego parametrów.

Więcej…

 

Sieć VoIP - czy warto w nią zainwestować?

Sieć VoIPDzięki sieci VoIP możliwe jest wykonywanie połączeń przez internet, a jednocześnie znaczne zmniejszenie kosztów w firmie. Sieć VoIP wykorzystuje technologię IP umożliwiając sprawną, bezpieczną komunikację przez internet. Wystarczy jedynie łącze internetowe. Operatorzy VoIP oferują także szereg innych usług, które możemy zintegrować z aplikacjami, systemami, których używamy na co dzień w naszej działalności.

Więcej…

   

Sprzęt komputerowy dla firm - leasing czy raty?

Firmowy sprzęt komputerowyZakup sprzętu komputerowego, to podstawa każdego przedsiębiorstwa, w dzisiejszych czasach, bez odpowiedniego sprzętu, firma zwyczajnie nie może dobrze funkcjonować. Jednak sam zakup takowych urządzeń, może często okazać się zbyt drogi. Dlatego też bardzo wielu przedsiębiorców, decyduje się  na raty lub leasing, które pomagają zaopatrzyć się w niezbędne sprzęty czy oprogramowanie.

Więcej…

 

Przemysłowe komputery i monitory

Komputery przemysłoweNowoczesne monitory i komputery przemysłowe charakteryzują się przede wszystkim bardzo szeroką gamą funkcjonalności oraz ogromną swobodą konfiguracji, dzięki czemu każdy użytkownik jest w stanie przygotować dla siebie odpowiedni sprzęt, który sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom.

Więcej…