Programy dla firm

Dobry antywirus 100% ochroną dla firm

Ochrona antywirusowaJak pokazują zeszłoroczne raporty o zagrożeniach cyberbezpieczeństwa w firmach, olbrzymia liczba przedsiębiorstw zetknęła się bezpośrednio z problemem kradzieży danych, prób włamania na konto, do komputerów lub do sieci Wi-Fi. W wielu przypadkach skutkowało to utratą klientów lub stratami finansowymi.

Więcej…

 

Biura rachunkowe inwestują w oprogramowanie

Dedykowane oprogramowanieBiura rachunkowe są specyficznym rodzajem przedsiębiorstw - świadczą usług zarówno osobom fizycznym i innym podmiotom przetwarzając przy tym dane finansowe i powiązane z nimi dane osobowe.

Więcej…

   

Aplikacje i programy na tablet niezbędne dla właścicieli firm

Aplikacje na tabletTablet jest dla wielu idealnym urządzeniem, bo mieści dużo danych i nadaje się do oglądania zdjęć. Co ważne, można wybrać, czy będzie to model z Windowsem, iOS czy Androidem i używać aplikacji lub programów komputerowych zależnie od potrzeb.

Więcej…

 

Program kadrowy i płacowy

Program kadrowy i płacowyNowoczesne programy kadrowo-płacowy dla firm wspomagają pracę w ważnych działach w przedsiębiorstwie. Ich zadaniem jest usprawnianie i kontrolowanie pracy w kadrach, czyli w działach zasobów ludzkich oraz sektorach finansowych, związanych z rozdzielaniem płac.

Więcej…