Programy dla firm

Dobry antywirus 100% ochroną dla firm

Ochrona antywirusowaJak pokazują zeszłoroczne raporty o zagrożeniach cyberbezpieczeństwa w firmach, olbrzymia liczba przedsiębiorstw zetknęła się bezpośrednio z problemem kradzieży danych, prób włamania na konto, do komputerów lub do sieci Wi-Fi. W wielu przypadkach skutkowało to utratą klientów lub stratami finansowymi.

Więcej…

 

Aplikacje i programy na tablet niezbędne dla właścicieli firm

Aplikacje na tabletTablet jest dla wielu idealnym urządzeniem, bo mieści dużo danych i nadaje się do oglądania zdjęć. Co ważne, można wybrać, czy będzie to model z Windowsem, iOS czy Androidem i używać aplikacji lub programów komputerowych zależnie od potrzeb.

Więcej…

   

Zalety dedykowanego oprogramowania dla firm

Dedykowane oprogramowanie dla firmW sprzedaży znajdziemy obecnie szeroką gamę oprogramowania dla firm. To przede wszystkim programy uniwersalne, które mogą być używane przez większość przedsiębiorców niezależnie od branży. Zaliczają się do nich między innymi programy księgowe, dotyczące produkcji, magazynu czy logistyki, poświęcone e-commerce. Jednak nie zawsze poszukiwanie odpowiedniego oprogramowania przynosi oczekiwane skutki - w takich przypadkach warto pomyśleć o dedykowanych programach tworzonych na zamówienie.

Więcej…

 

Oprogramowanie spyphone - jak wybrać najlepsze?

Oprogramowanie spyphoneAplikacja spyphone to oprogramowanie, które pozwala śledzić rozmowy telefoniczne, wysłane i odebrane SMS-y, jednak często nie ogranicza się tylko do tego. Za jego pomocą można też sprawdzić listę kontaktów, przejrzeć zrobione zdjęcia albo odzyskać skasowane dane.

Więcej…