Poradnik

Jak ukryć swój adres IP? Proxy, VPN i Tor

InformatykaPowodów na to, aby chcieć ukryć swoje IP internauci mają bardzo dużo. Dzięki niemu możliwe jest monitorowanie działań użytkownika sieci przy pomocy programów szpiegowskich, czy jego identyfikacja po imieniu i nazwisku. Wiele popularnych portali internetowych podaje przy komentarzach adres IP osób włączających się do dyskusji, jeśli chcemy pozostać w sieci anonimowi dla większości, możemy ukryć swoje IP. Jest na to kilka sposobów. Przedstawimy Wam te najpopularniejsze i najbardziej skuteczne.

Więcej…

 

Na czym polega administracja siecią komputerową?

Administracja siecią komputerowąBranża informatyczna kryje wiele zagadek. Jedną z nich jest administracja siecią komputerową, która niesie bardzo ważne zadania i określony cel.

Więcej…

   

Android, iOS czy Windows Phone - jaki system wybrać?

System operacyjny dla smartfonaNajpopularniejsze systemy operacyjne dla urządzeń mobilnych to Android, iOS oraz Windows Phone. Oferują one podobne możliwości, jednak zasadniczo różnią się mechaniką i specyfiką działania. Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, sprawdź jakie są wady i zalety każdego oprogramowania oraz czy w efekcie spełni ono twoje indywidualne potrzeby.

Więcej…

 

Już w 30 sekund zainstalujesz to proste i skuteczne szpiegowanie komputera

KeygrabberNiewielkie urządzenia szpiegujące aktywność użytkownika komputera (a także programy) są dzisiaj dostępne dla każdego Kowalskiego, który ma chociażby podstawowe pojęcie o obsłudze komputera. To m.in. proste keyloggery, które są instalowane za pomocą pendrive'ów, lub keygrabbery podpinane na czas szpiegowania między port USB albo PS/2 a klawiaturę. Dzięki nim każde naciśnięcie klawisza zostaje zapisane.

Więcej…