Blog - oprogramowanie

Komórka oknem na świat?

KomórkaKorzystają z nich dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Pozwalają na kontakty z ludźmi z całego świata, służą do wysyłania wiadomości tekstowych, e-maili oraz do robienia zdjęć. Mowa o smartfonach, które cieszą się popularnością na całym świecie. Te mobilne urządzenia bywają jednak zdradliwe. Czasami ulegają awarii, przegrzewają się, a zainstalowana w nich bateria wytrzymuje nie dłużej, niż dwie-trzy godziny. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu naprawczego, który pomoże w usunięciu wady.

Więcej…

   

Stwórz perfekcyjny grafik pracy

Harmonogram czasu pracyW każdej firmie znajduje się ktoś odpowiedzialny za układanie grafiku pracy - zwykle jest to właściciel lub menedżer. Coś, co jawi się jako przymusowe ślęczenie nad nudną rozpiską w Excelu, ma w rzeczywistości ogromny wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Czy wiesz, że jakość grafiku pracy pozostaje w bezpośrednim związku z wizerunkiem firmy, jej finansami oraz z zadowoleniem pracowników? Źle utworzony harmonogram pracowniczy zwiastuje same kłopoty, za to przyłożenie się do tego zadania procentuje wieloma wymiernymi korzyściami. W niniejszym artykule omawiamy te zależności i tłumaczymy, do czego należy przywiązać największą wagę, kiedy układa się firmowy grafik.

Więcej…

   

Czy warto chodzić na kursy - czyli kilka słów o dokształcaniu

Czy warto chodzić na kursy?Człowiek uczy się całe życie - to frazes, który nie raz obił się nam o uszy. Ile w nim prawdy? No cóż, tyle ile osób na świecie. Nie da się ukryć, że jedni podchodzą do nauki z entuzjazmem, inni natomiast trwają w tym co już udało im się zdobyć, a rozwój traktują raczej jako zło konieczne.

Więcej…