Blog - oprogramowanie

Komórka oknem na świat?

KomórkaKorzystają z nich dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Pozwalają na kontakty z ludźmi z całego świata, służą do wysyłania wiadomości tekstowych, e-maili oraz do robienia zdjęć. Mowa o smartfonach, które cieszą się popularnością na całym świecie. Te mobilne urządzenia bywają jednak zdradliwe. Czasami ulegają awarii, przegrzewają się, a zainstalowana w nich bateria wytrzymuje nie dłużej, niż dwie-trzy godziny. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu naprawczego, który pomoże w usunięciu wady.

Więcej…

   

Strona internetowa dla firmy - jaki CMS wybrać?

CMSWspółczesne strony internetowe w większości przypadków opierają się na systemach zarządzania treścią (CMS), które umożliwiają tworzenie, edytowanie oraz udostępnianie własnej treści. W dzisiejszym artykule podpowiemy jaki CMS wybrać w przypadku, gdy chcemy stworzyć stronę internetową dla firmy.

Więcej…

   

Nie znasz numeru, z którego dzwonili? Możesz go sprawdzić

TelefonTelefony w ostatnich latach bardzo spowszedniały. Stały się czymś tak oczywistym, że teraz mało kto wyobraża sobie bez nich życie. Z jednej strony jednak ludzie pilnują swojej anonimowości, a z drugiej często nierozsądnie rozpowszechniają swoje numery. A później odbierają rozmowy od nieznanych rozmówców.

Więcej…