Blog - oprogramowanie

Strona internetowa dla firmy - jaki CMS wybrać?

CMSWspółczesne strony internetowe w większości przypadków opierają się na systemach zarządzania treścią (CMS), które umożliwiają tworzenie, edytowanie oraz udostępnianie własnej treści. W dzisiejszym artykule podpowiemy jaki CMS wybrać w przypadku, gdy chcemy stworzyć stronę internetową dla firmy.

Więcej…

   

Nie znasz numeru, z którego dzwonili? Możesz go sprawdzić

TelefonTelefony w ostatnich latach bardzo spowszedniały. Stały się czymś tak oczywistym, że teraz mało kto wyobraża sobie bez nich życie.

Z jednej strony jednak ludzie pilnują swojej anonimowości, a z drugiej często nierozsądnie rozpowszechniają swoje numery. A później odbierają rozmowy od nieznanych rozmówców.

Więcej…

   

Co warto wiedzieć o monitoringu? Jaką kamerę IP wybrać?

MonitoringDo monitoringu różnych miejsc - domów, lokali usługowych czy sklepów - coraz częściej wykorzystuje się dziś kamery IP. Są nowoczesne, a więc pozwalają na wysyłanie sygnału przez połączenie sieciowe. Zapewnia to pogląd monitorowanego obszaru z każdego miejsca na świecie. To ciekawe urządzenie, ale trzeba wiedzieć, jakie wybrać, aby sprawowało się jak najlepiej. Sprawdźmy, na co zwracać uwagę.

Więcej…