Blog - oprogramowanie

Komórka oknem na świat?

KomórkaKorzystają z nich dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Pozwalają na kontakty z ludźmi z całego świata, służą do wysyłania wiadomości tekstowych, e-maili oraz do robienia zdjęć. Mowa o smartfonach, które cieszą się popularnością na całym świecie. Te mobilne urządzenia bywają jednak zdradliwe. Czasami ulegają awarii, przegrzewają się, a zainstalowana w nich bateria wytrzymuje nie dłużej, niż dwie-trzy godziny. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu naprawczego, który pomoże w usunięciu wady.

Więcej…

   

Czy warto chodzić na kursy - czyli kilka słów o dokształcaniu

Czy warto chodzić na kursy?Człowiek uczy się całe życie - to frazes, który nie raz obił się nam o uszy. Ile w nim prawdy? No cóż, tyle ile osób na świecie. Nie da się ukryć, że jedni podchodzą do nauki z entuzjazmem, inni natomiast trwają w tym co już udało im się zdobyć, a rozwój traktują raczej jako zło konieczne.

Więcej…

   

Skup aut używanych sposobem na szybką i bezpieczną sprzedaż samochodu

Skup samochodów używanychBezowocna sprzedaż samochodu? Jest na to sprawdzony sposób - skup aut używanych. Ze względu na to, że rynek wtórny samochodów jest już silnie nasycony, sprzedaż samochodu może być mniej lub bardziej problematyczne. Rzadko kiedym możemy liczyć na sprzedaż od ręki, czyli szybkie i opłacalne pozbycie się nieużywanego auta używanego

Więcej…