Baza wiedzy

Najczęściej stosowane języki programowania

Języki programowaniaProgramowanie komputerowe - dziedzina, dla niektórych jakże pasjonująca. Posiada ona również zastosowanie praktyczne. To dzięki programistom powstają przeróżne aplikacje. To dzięki nim możemy obrabiać grafikę, edytować teksty, oglądać, a nawet tworzyć filmy i robić wiele rzeczy.

Więcej…

 

Zapora sieciowa Firewall

FirewallZabezpieczenie systemu komputerowego przed atakami z sieci stanowi jedno z najważniejszych zadań administratora. Równie ważna jest ochrona danych wewnętrznych przed dostępem osób nieuprawnionych. Dlatego korzystanie z zapory ogniowej Firewall to obecnie już standard.

Więcej…

   

Oprogramowanie definicja

OprogramowanieOprogramowanie - całokształt środków programowania związanych z określonym modelem komputera, a nieraz i z rodziną komputerów.

Więcej…

 

Gospodarka magazynowa

Gospodarka magazynowaCo to jest gospodarka magazynowa w firmie? Jeśli przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją lub sprzedażą jakichś towarów, musi posiadać hale lub inne pomieszczenia, do ich przechowywania. Magazynowanie produktów oszczędza czas, przyczynia się do lepszej organizacji pracy, a przede wszystkim zabezpiecza surowce, półfabrykaty i gotowe produkty, przed zniszczeniem lub zepsuciem.


Więcej…