Systemy informatyczne

3 powody, dla których warto skorzystać ze szkoleń SAP

Szkolenia SAPZ roku na rok coraz więcej przedsiębiorstw wzbogaca się o własne systemy informatyczne ERP. Nierzadko zdarza się jednak, że wdrożenie systemu traktowane jest jako moment, po którym już nic nie trzeba robić. Jest to niestety złudne, gdyż do naprawdę wydajnego korzystania z możliwości oprogramowania SAP ERP niezbędna jest odpowiednia kadra. W tym tekście postaramy się skrótowo pokazać, jakie korzyści przynoszą kursy i szkolenia.

Więcej…

 

Czy warto inwestować w autorski system CMS?

Autorski system CMSCMS (Content Management System) to system zarządzania treścią. Umożliwia konfigurację zasobów na stronie internetowej przez redakcyjny personel nietechniczny. Wachlarz możliwości systemu CMS zależy od tego, w jaki sposób zaprojektowano stronę i jakie jej elementy udostępniono do edycji w panelu administracyjnym.

Więcej…

   

System CRM - dowiedz się, jakie korzyści może Ci przynieść

System CRMAforyzm „Scientia est potentia” (Wiedza to potęga) dotyczy chyba każdego aspektu działalności człowieka - od codziennego funkcjonowania, poprzez działalność firm, po funkcjonowanie całych państw. Wiedza, dostęp do odpowiednich danych pozwala podejmować optymalne decyzje w zarządzaniu dowolną organizacją, czy to małą firmą, czy korporacją czy też państwem. W przypadku firm, ważnym źródłem bieżących informacji o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa może być sprawnie działający system CRM.

Więcej…

 

Planowanie zasobów przedsiębiorstwa - co to jest system ERP

Planowanie zasobów przedsiębiorstwaZintegrowane systemy informatyczne ERP zostały stworzone z myślą o wszystkich przedsiębiorstwach - zarówno tych małych, średnich, jak i największych. Wykorzystywane są w wielu branżach, a dzięki swojej modułowej budowie z łatwością mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Więcej…

   

System informatyczny

System informatycznySystem informatyczny

Posiadanie komputera w firmie jest dziś oczywistością. Żaden właściciel nie zastanawia się, czy komputeryzacja jest dobrym rozwiązaniem: doskonale wie, że bez komputera nowoczesne funkcjonowanie firmy jest wręcz niemożliwe. Zazwyczaj skomputeryzowana poprzez system informatyczny jest cała firma, począwszy od sekretariatu, przez księgowość, dział marketingowy aż po produkcję, gdzie wiele działań można zaprogramować, a rola człowieka ogranicza się do kontrolowania poczynań maszyn.

Więcej…

 

Systemy informatyczne

Systemy informatyczneCo to są systemy informatyczne?

Systemy informatyczne są to zespoły połączonych składników, które przetwarzają i przechowują dane korzystając ze środków technologii komputerowej. W skład systemów informatycznych wchodzą:

  • sprzęt (hardware),
  • oprogramowanie (software),
  • zasoby organizacyjne,
  • oraz a nawet przede wszystkim zasoby ludzkie.

Więcej…