Systemy informatyczne

Czy warto inwestować w autorski system CMS?

Autorski system CMSCMS (Content Management System) to system zarządzania treścią. Umożliwia konfigurację zasobów na stronie internetowej przez redakcyjny personel nietechniczny. Wachlarz możliwości systemu CMS zależy od tego, w jaki sposób zaprojektowano stronę i jakie jej elementy udostępniono do edycji w panelu administracyjnym.

Więcej…

 

System CRM - dowiedz się, jakie korzyści może Ci przynieść

System CRMAforyzm „Scientia est potentia” (Wiedza to potęga) dotyczy chyba każdego aspektu działalności człowieka - od codziennego funkcjonowania, poprzez działalność firm, po funkcjonowanie całych państw. Wiedza, dostęp do odpowiednich danych pozwala podejmować optymalne decyzje w zarządzaniu dowolną organizacją, czy to małą firmą, czy korporacją czy też państwem. W przypadku firm, ważnym źródłem bieżących informacji o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa może być sprawnie działający system CRM.

Więcej…

   

Planowanie zasobów przedsiębiorstwa - co to jest system ERP

Planowanie zasobów przedsiębiorstwaZintegrowane systemy informatyczne ERP zostały stworzone z myślą o wszystkich przedsiębiorstwach - zarówno tych małych, średnich, jak i największych. Wykorzystywane są w wielu branżach, a dzięki swojej modułowej budowie z łatwością mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Więcej…

 

Internetowe systemy firmowe

Internetowe systemy firmoweKiedy pada termin sieć internetowa lub połączenia internetowe większość ludzi kojarzy z nim sam Internet, czyli ogólnie dostępne strony www, na które można wchodzić w celu uzyskiwania informacji  lub w celu rozrywkowym.

Więcej…

   

System informatyczny

System informatycznySystem informatyczny

Posiadanie komputera w firmie jest dziś oczywistością. Żaden właściciel nie zastanawia się, czy komputeryzacja jest dobrym rozwiązaniem: doskonale wie, że bez komputera nowoczesne funkcjonowanie firmy jest wręcz niemożliwe. Zazwyczaj skomputeryzowana poprzez system informatyczny jest cała firma, począwszy od sekretariatu, przez księgowość, dział marketingowy aż po produkcję, gdzie wiele działań można zaprogramować, a rola człowieka ogranicza się do kontrolowania poczynań maszyn.

Więcej…

 

Systemy CRM

CRMSystemy CRM

W każdej firmie, niezależnie od branży w jakiej działa, najważniejszy jest klient. Jego zadowolenie z jakości towaru oraz samej obsługi przekłada się na chęć skorzystania z tego, co dane przedsiębiorstwo ma do zaoferowania. Misją każdej firmy powinno być więc dbanie o zadowolenie odbiorców poprzez proponowanie wysokiej jakości produktów bądź usług.

Więcej…

   

Systemy ERP

Systemy ERPSystemem ERP nazywamy zespół narzędzi, pozwalający na nowoczesne planowanie zasobów przedsiębiorstwa poprzez współpracę poszczególnych aplikacji, odpowiedzialnych za koordynowanie pracy w różnych działach.

Zespół modułów, tworzący zintegrowany system informatyczny pozwala na kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Planowanie zasobów przedsiębiorstwa przekłada się na zwiększenie efektywności działań.

Więcej…

 

Systemy informatyczne

Co to są systemy informatyczne?

Systemy informatyczne są to zespoły połączonych składników, które przetwarzają i przechowują dane korzystając ze środków technologii komputerowej. W skład systemów informatycznych wchodzą:

  • sprzęt (hardware),
  • oprogramowanie (software),
  • zasoby organizacyjne,
  • oraz a nawet przede wszystkim zasoby ludzkie.

Więcej…